Spotkanie opłatkowe i nowe koncerty

W środę 20 grudnia po próbie całego chóru około 21.15 zapraszamy na spotkanie opłatkowe do sali 101.

Ubierzemy choinkę, przeczytamy fragment Pisma Świętego o Narodzeniu i podzielimy się opłatkiem. A potem będzie czas na śpiewanie kolęd i rozmowy….

W nowym roku zapraszamy na dwa koncerty kolędowe.

W niedzielę 7 stycznia o godzinie 16.30 wystąpimy w kościele Błogosławionej Marceliny Darowskiej przy ulicy Sobieskiego w podwarszawskich Łomiankach.

A w poniedziałek 8 stycznia o godzinie 19.00 w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego przy ulicy Nowoursynowskiej 166.

Z przyjemnością informujemy, że partie sopranową w obu koncertach wykona Jolanta Kaufman, a podczas koncertu w Uczelni będziemy mieli ponownie zaszczyt wystąpienia z zespołem Camerata Vistula, kierowanym przez Andrzeja Wróbla.

W programie zaprezentowane zostaną opracowania kolęd autorstwa Michała Dąbrowskiego.